Харків’янам продовжують надавати гуманітарну допомогу

15:14  |  22.06.2022
Харків'янам продовжують надавати гуманітарну допомогу

Фото: city.kharkov.ua

Мешканці міста отримують необхідні товари адресно та через мобільні точки видачі гуманітарної допомоги. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Зокрема, 22 червня продуктові набори видавали у дворах будинків № 108-112 по вул. Миру, які на початку березня постраждали внаслідок обстрілів Індустріального району. Гуманітарний вантаж  для 300 мешканців мікрорайону надали іноземні партнери: Благодійний фонд розвитку «Emerland», організація «Zurich Insurance» та «Вірус добра».

Також пересувні пункти видачі гуманітарної допомоги сьогодні працювали по пр. Героїв Харкова, 296, бул. Івана Каркача, 73 та вул. Мохнацькій, 79. Містяни отримали продукти харчування та засоби гігієни.

Крім того, триває видача харчових наборів соціально вразливим категоріям громадян. Волонтери щоденно відвідують літніх та одиноких харків’ян, осіб, які мають важкі захворювання та нездатні самостійно пересуватись.

Також підтримувати харків’ян продуктами харчування, гарячими обідами, ліками та засобами особистої гігієни продовжують у Салтівському районі. Значний обсяг робіт виконують вуличні комітети, за сприянням яких триває надання допомоги мешканцям приватного сектору. Так само товарами першої необхідності забезпечують мешканців Основ’янського району. У роботі пунктів видачі допомоги задіяно десятки волонтерів.

Своєю чергою у Новобаварському районі протягом останніх кількох днів триває видача товарів загального призначення в рамках проекту Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) та ADRA Ukraine, а також Фонду «Emerland».

Крім того, завдяки співпраці міського голови з цими благодійними організаціями здійснено адресну допомогу літнім людям та мешканцям Немишлянського району, що опинилися у складних життєвих умовах.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: