Харків’ян закликають долучитися до збору свідчень воєнних злочинів рф

12:01  |  06.06.2022
Харків’ян закликають долучитися до збору свідчень воєнних злочинів рф

Фото: city.kharkov.ua

Громадська організація «Докудейз» запустила чат-бот «Архів війни», через який збирає відео- та аудіоматеріали, що засвідчують воєнні злочини країни-агресора. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

«Архів війни» — інструмент протидії війні проти України в інформаційному, мистецькому та правовому полі. Архів побудований згідно з міжнародними стандартами використання матеріалів, тож зібрані свідчення будуть передані до Міжнародного кримінального суду. Організація гарантує повну конфіденційність авторам надісланих матеріалів.

Для того, щоб кожен українець міг швидко та зручно передати власноруч свої свідчення, команда ГО «Докудейз» запустила чат-бот https://t.me/ukraine_war_archive_bot. З його допомогою громадяни можуть передати матеріали, які документують:

  • життя та побут під час війни;
  • опір цивільного населення агресору;
  • евакуацію, перебування в бомбосховищах;
  • руйнування майна, насилля та інші злочини, здійснені російською армією на території України;
  • будь-які інші матеріали, відзняті під час війни, які видаються авторам важливими.

Довідка. ГО «Докудейз» сприяє дотриманню та захисту прав людини й основоположних свобод, утверджує розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищує рівень громадянської активності в Україні, сприяє розвитку документального кіно. Основний організатор міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA, який щороку проходив у Києві наприкінці березня.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: