Харків’ян просять паркувати авто так, щоб не заважати проїзду спецтехніки

18:57  |  02.06.2023
Харків'ян просять паркувати авто так, щоб не заважати проїзду спецтехніки

Фото: city.kharkov.ua

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» бореться з паркуванням автомобілів у не призначених для цього місцях.

Як повідомили на підприємстві, паркування особистого автотранспорту поряд з контейнерами для збирання побутових відходів та бункерами для великогабаритних відходів, перегородження вузьких внутрішньодворових доріг перекриває проїзд спецтехніки.

КВПВ нагадує, що за неправильне паркування водії можуть бути притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу за вчинення адміністративного правопорушення.

Правилами дорожнього руху України встановлено, що стоянка транспортних засобів на відстані ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства, забороняється.

«Ми просимо небайдужих харків’ян: якщо ви бачите таке порушення, зробіть зауваження водію та попросіть його переставити автомобіль у більш відповідне місце. Просимо водіїв відповідально ставитися до паркування авто та не заважати працівникам нашого підприємства вчасно вивозити відходи для підтримання санітарно-екологічного стану міста», — зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: