Харків отримає державні гарантії захисту інвестицій

18:12  |  29.05.2022
Харків отримає державні гарантії захисту інвестицій

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту на Харківщину підтримав плани щодо розвитку міста Харкова. Про це в ефірі Національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ми обговорювали плани, і я отримав колосальну підтримку, за що вдячний нашому Президентові. Також я розмовляв із главою Офісу Президента, і він також підтримує усі наші ідеї. У нас є план — зробити Харків ідеальним містом майбутнього. Для цього ми сьогодні працюємо, а держава дасть нам гарантії під інвестиції», — зазначив міський голова.

Терехов наголосив, що у Харкові необхідно запустити будівництво нових об’єктів, щоб створити робочі місця. Зокрема, за його словами, мегаполісу потрібні індустріальні парки для надходження інвестицій в економіку, що дозволить Харкову бути не дотаційним, а самодостатнім містом.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що Володимир Зеленський провів нараду в Харкові та побував на Північній Салтівці.

Президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки до Харківської області відвідав передові позиції українських військових.

Голова ХОВА Олег Синєгубов під час робочої зустрічі під головуванням Президента України Володимира Зеленського повідомив, що наразі 31% території Харківської області тимчасово окуповано, 5% було звільнено від російських загарбників.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: