Харків отримав від польського фонду генератори для пунктів обігріву

20:22  |  01.12.2022
Харків отримав від польського фонду генератори для пунктів обігріву

Фото: city.kharkov.ua

Польський благодійний фонд «Siepomaga» передав 75 генераторів для пунктів обігріву в Харкові. Також фонд передав понад 20 палет м’ясних консервів для адресної доставки гуманітарної допомоги та підтримав «пункти незламності» закупівлею овочів, чаю та кави на чотири місяці. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Харківський міський голова Ігор Терехов 1 грудня провів зустріч із представником благодійного фонду «Siepomaga» Єжи Юрчинським.

Мер подякував йому за виявлену солідарність та підтримку українського народу, зокрема, за надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Харкова, та вручив Подяку міського голови.

Терехов повідомив, що сьогодні для харків’ян запрацювали пункти гарячого харчування. За його словами, Харків забезпечений певним резервом продуктів, які були передані містами-партнерами та волонтерськими організаціями.

Втім, з огляду на продовження обстрілів критичної інфраструктури України, така допомога знадобиться Харкову й надалі.

Своєю чергою Єжи Юрчинський наголосив, що фонд продовжить допомагати харків’янам.

«Надана допомога — це допомога тисяч людей із Польщі. Коли почалося повномасштабне вторгнення, ми зрозуміли, що це не тільки ваша війна, це також наша війна. Ми всі чекаємо на перемогу!» — наголосив Єжи Юрчинський.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: