Харків отримав гуманітарний вантаж з Франції

17:00  |  15.04.2024
Харків отримав гуманітарний вантаж з Франції

Фото: city.kharkiv.ua

Місто Харків отримало черговий вантаж гуманітарної допомоги від Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» для закладів охорони здоров’я. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Французька організація передала лапароскопічну стійку для Міської клінічної лікарні №2, хірургічний стіл та монітор для Міської клінічної лікарні №31, хірургічну галогенову лампу для Міської клінічної лікарні №30, а також 69 лікарняних ліжок та інші вироби медичного призначення.

Крім того, місто отримало одноразовий посуд для метрошколи.

Вантаж передали за сприяння ТОВ «Санагро Україна» та ГО «Всеукраїнська рада реанімації». Частину гуманітарного вантажу зібрали в місті Бордо за участі асоціації «La maison ukrainienne de Merignac» та «Ротарі Інтернешнл». Придбання медичного обладнання профінансував регіон Бургундія-Франш-Конте.

Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» почала активну гуманітарну діяльність в Україні (надання допомоги східним регіонам) десять років тому. Співпраця асоціації з Харківською міською радою, яка розпочалася у 2022 році, буде продовжена.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: