Головний гауляйтер Харківщини намагався скасувати два кодекси України — прокуратура

14:29  |  17.11.2022
Головний гауляйтер Харківщини намагався скасувати два кодекси України - прокуратура

Гауляйтер Ганчев

Харківська обласна прокуратура отримала беззаперечні докази порушення окупаційною владою загальновизнаних норм міжнародного права. Так, 5 серпня так званий «глава военно-гражданской администрации Харьковской области» видав незаконне «распоряжение», яким скасував два кодекси України. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Так, поплічник окупантів підписав документ, яким начебто намагався «урегулировать на территории Харьковской области отношения, связанные с привлечением лиц к уголовной ответственности».

«Чиновник» розпорядився визнати такими, що втратили силу на окупованій території Харківщини, Кримінальний кодекс України та Кримінальний процесуальний кодекс України.

За його задумом, замість українських кодексів повинні були діяти російські.

«Мабуть, «глава военно-гражданской администрации» дізнався, що він вже є підозрюваним не за однією статтею КК України та вирішив, що легше буде його скасувати своїм «распоряжением». Проте жодні «документи», підписані при окупантах, ніколи не будуть мати юридичної сили на території України. Відповідальності за Кримінальним кодексом України поплічникам окупантів не уникнути», — повідомили в прокуратурі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: