Доступ до ліків на всій підконтрольній території Харківщини має бути забезпечений — Синєгубов

15:28  |  27.05.2022
Доступ до ліків на всій підконтрольній території Харківщини має бути забезпечений - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням голови ХОВА, цього тижня в області запрацював ще один аптечний пункт. Ліки знову можуть придбати жителі Золочівської громади. Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОВА.

Загалом наразі в Харківському регіоні працює 13 аптек комунального підприємства «Обласний аптечний склад»: у м. Харків, смт Зачепилівка, смт Краснокутськ, смт Нова Водолага, с. Новоселівка Нововодолазької громади, с. Старовірівка, смт Васищеве Безлюдівської громади, смт Близнюки та с. Козіївка Краснокутської громади.

“Працюємо над тим, щоб на всій території області люди могли отримати медичну допомогу та придбати необхідні їм ліки. Принаймні, в підконтрольних Україні громадах. На жаль, ворог не дає нам можливості доставити медикаменти до окупованих територій”, — сказав Олег Синєгубов.

З перших днів повномасштабного вторгнення рф Обласна клінічна лікарня спільно зі студентами-волонтерами медичного університету допомагають людям отримати інсулін. Препарат регулярно привозять у громади на підконтрольних територіях Харківщини.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: