Дорожники забезпечують проїзд на шляху Харків-Красноград-Перещепине-Дніпро

16:57  |  24.06.2022
Дорожники забезпечують проїзд на шляху Харків-Красноград-Перещепине-Дніпро

Фото: kharkivoda.gov.ua

У травні провели экплуатаційні роботи з відновлення дорожнього покриття мостів на автошляху М-29 Харків-Красноград-Перещепине-Дніпро. Спочатку відфрезерували старе дорожне покриття, потім за допомогою асфальтоукладальника влаштували нове асфальтобетонне покриття суцільними ділянками протяжністю 200 м (км 2+700 – км 2+800, км 6+500 – км 6+600). Також, дорожники виконали роботи з асфальтування пішохідних тротуарів споруд та нанесли розмітку. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«У військовий час траса М-29 є пріоритетним логістичним транспортним коридором між Дніпропетровською та Харківською областями, якою здійснюється доставка гуманітарної допомоги, продовольства, ліків, пального та будматеріалів для жителів області», – зазначили у САД.

Окрім цього, задля безпечного проїзду по всій протяжності дороги повністю ліквідована аварійна ямковість гарячим асфальтобетоном. Нині виконуються роботи з ліквідації незначних руйнацій покриття пневмоструменевим методом.

Зокрема, тривають такі види робіт: покіс трави, ремонт металевого бар‘єрного огородження та встановлення дорожніх знаків.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: