Дорожники Харківщини ремонтують трасу «Київ – Харків – Довжанський»

15:20  |  18.08.2022
Дорожники Харківщини ремонтують трасу «Київ – Харків – Довжанський»

Фото: kharkivoda.gov.ua

У Службі автомобільних доріг у Харківській області зазначили, що у часи бойових дій автомобільна дорога М-03 стала «дорогою життя».

«Ця дорога важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників», – повідомили в САД у Харківській області.

Так, минулого тижня виконували роботи з аварійного ремонту на Полтавському напрямку.

Зокрема, на ділянці від м. Валки в бік селища Пісочин бригади робітників проводили роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та пневмоструменевим методом.

Окрім цього, ще у липні було заасфальтовано проблемну ділянку дороги М-03 «Київ – Харків – Довжанський» в межах Коротича.

«У зв’язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонті проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги. Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час воєнного стану, використовуємо якомога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду», – наголосили в САД.

У Службі автомобільних доріг у Харківській області просять водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху, а також закликають усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: