Допомагала росіянам будувати систему документообігу під час окупації селища Великий Бурлук: викрито ще одну поплічницю ворога

16:45  |  16.02.2023
Допомагала росіянам будувати систему документообігу під час окупації селища Великий Бурлук: викрито ще одну поплічницю ворога

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 49-річній жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними дізнання, під час окупації селища Великий Бурлук місцева мешканка співпрацювала з представниками країни-агресорки.

У серпні минулого року жінка за власним бажанням обійняла посаду «исполняющей обязаности главного специалиста сектора делопроизводства Великобурлукского территориального управления», створеного так званою «Временной гражданской администрацией Купянского района Харьковской области».

До функціональних обов’язків колаборантки входив облік кореспонденції, підготовка наказів від імені представників псевдовлади, а також реєстрація осіб у відповідних журналах для подальшої їх участі у нарадах.

Крім того, жінка видавала місцевим мешканцям довідки для подальшого отримання ними так званої «гуманітарної допомоги» від рф.

Дізнання проводить СД Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: