До Ізюма повертаються лікарі — заступник міського голови

14:23  |  22.09.2022
До Ізюма повертаються лікарі — заступник міського голови

Фото: facebook.com/volodymyr.matsokin

Центральна лікарня Ізюма не припиняла роботи під час окупації міста, і після звільнення міста туди повертаються евакуйовані лікарі. Про це на брифінгу в медіацентрі «Україна» 22 вересня розповів заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, — повідомляє «Суспільне».

«Вона не закривалася, працювала. Тут були і травматологи, і проводили хірургічне втручання, робили дослідження. Ми сьогодні висловлюємо велику вдячність нашим лікарям, але стан самої лікарні… Якщо це були хірургічні втручання, наші лікарі робили їх в підвалах, в темноті, підсвічуючи телефонами. Перше влучання у лікарні зруйнувало усі операційні, приміщення КТ. Центральний вхід розбитий, приміщення посічені. Тут були наші лікарі, але й були російські військові», — сказав Мацокін.

За його словами, окупанти розграбували медзаклад.

«Я обходив всі поверхи лікарні, наша центральна лікарня була відремонтована по програмі президента «Велике будівництво», залишалося тільки благоустрій провести, була поставлена техніка медична, новітня, все пограбоване. Те, що не змогли пограбувати, знищили, виймали звідси якісь цінні метали, трощили», — повідомив заступник мера.

Попри стан медзакладу, він продовжує надавати послуги.

«Лікарі повертаються в неймовірні умови, вимушені ночувати в лікарні, але вони сьогодні повертаються, і щодня їх стає все більше і більше, за що їм окрема подяка», — сказав заступник міського голови.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: