До Харкова продовжує надходити гуманітарна допомога з різних країн

15:47  |  04.07.2022
До Харкова продовжує надходити гуманітарна допомога з різних країн

Фото: city.kharkov.ua

Міста-побратими та міжнародні партнери Харкова продовжують надсилати гуманітарну допомогу. Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, від міста Каунас (Литва) до Харкова надійшло 32 палета гуманітарної допомоги з м’ясними консервами, макаронними виробами, кашами, дитячими пелюшками та засобами гігієни.

Також черговий вантаж отримано від міста-побратима Лілль (Франція), з якого передали 30 палетів з продуктами харчування та засобами гігієни.

Французька Асоціація «Медична і благодійна допомога Франція-Україна» надіслала 1386 упаковок препарату «Левотірокс» для Міської клінічної лікарні №2, «Волонтерська група Кракова» — три палета з хірургічними матеріалами та підгузками для Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17.

Крім того, компанія «Biofarm», яка розташована в Познані (Польща), надіслала 32 палета з продовольством, санітарно-гігієнічними засобами та дієтичними добавками.

Своєю чергою «Фонд робітничої благодійності» Берінгерсдорф-Швайг (Нюрнберг, Німеччина) надає фінансову допомогу для придбання продовольства та медикаментів для самотніх літніх людей, малозабезпечених і соціально вразливих жителів Харкова в рамках гуманітарного проєкту «Допоможи харків’янину».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: