До Харкова прибувають евакуйовані люди з Вовчанського та Липецького напрямків (відео)

13:44  |  15.05.2024
До Харкова прибувають евакуйовані люди з Вовчанського та Липецького напрямків

Фото: kharkivoda.gov.ua

Обласна військова адміністрація спільно з волонтерами об’єднали зусилля для ефективної евакуації цивільного населення з прифронтових громад. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

«До процесу евакуації залучені сотні людей, зокрема, рятувальники, правоохоронці, медики. Робота триває щодня і супроводжується постійними ворожими обстрілами, які несуть загрозу життю людей. Чіткий та дієвий алгоритм вивезення людей з небезпечних територій розроблений з 2022 року. Звертаюся до волонтерів з інших областей: для вашої безпеки та ефективності необхідно скоординувати дії із Координаційним гуманітарним центром!», – наголосив Олег Синєгубов.

Начальник Харківської ОВА подякував міжнародним партнерам, представникам громадських організацій, волонтерам, профільним службам, залученим до евакуаційних заходів, за сміливість і співпрацю у порятунку жителів прифронтових населених пунктів Харківщини.

Охочі евакуюватися можуть цілодобово звертатися на «гарячу лінію» Єдиного координаційного гуманітарного центру за номером: 0-800-33-92-91. Усім евакуйованим надають комплексну допомогу і супровід на всіх етапах: фінансову, медичну, правову, психологічну та гуманітарну підтримку. За необхідності надається безкоштовне тимчасове житло.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: