До Харкова надійшли ліки з Франції

16:34  |  16.06.2022
До Харкова надійшли ліки з Франції

Фото: city.kharkov.ua

Гуманітарний вантаж медикаментів надійшов до Харкова з міста Лілль (Франція). Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, харківські медики отримали 33 піддони з ліками загальною вартістю 120 тисяч євро.

Крім того, із Франції планують відправити продукти харчування та засоби гігієни.

У департаменті зазначили, що гуманітарний конвой було організовано з ініціативи мера міста Лілль Мартін Обрі, яка звернулася до мешканців міста спільно з Фондом Лілля, Центральною університетською лікарнею Лілля та Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна.

Довідка. Протягом усієї війни мерія міста Лілль, громадські інститути та жителі Франції надають допомогу Харкову та Україні.

Зокрема, мер міста Мартін Обрі на знак солідарності виступила із пропозицією надати місту Харкову статус Почесного громадянина Лілля.

Протягом квітня багато театрів та концертних залів Лілля перераховували частину коштів від продажу вхідних квитків до Фонду Лілля. Серед них — Національний центр драматичного мистецтва, Оперний театр Лілля, театр танцю Піни Бауш, театр Ле Гран Бле та ін. У французькому місті створений та розвивається Ярмарок професій для українців.

Організація прийому українських біженців у Ліллі розміщує українців не у соціальних центрах, а у житлі самих містян. Зараз у Ліллі живе 900 громадян України, а у Лілльській метрополії – близько 2000. Кожен із депутатів міської ради Лілля бере шефство над кількома українськими сім’ями.

Крім того, спільно зі своїм містом-побратимом Вроцлавом (Республіка Польща) Лілль бере участь у загальноєвропейських акціях на підтримку України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: