Для харків’ян створили чат-бот з інформацією про стан їхніх будинків (відео)

15:40  |  04.06.2022
З початку широкомасштабної війни харківські рятувальники витягли з-під завалів будівель понад 150 тіл загиблих

Фото: t.me/kt20220224

Харків’яни, які ще не повернулися додому та хочуть дізнатися, чи в придатному для проживання стані їхній будинок, зможуть скористатися спеціальним чат-ботом. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Щодня кілька тисяч городян повертаються до Харкова після вимушеного від’їзду, пов’язаного з нападом росії на Україну. Багато хто з вас їде у невідомість, не знаючи, чи є куди повертатися. Для цього ми запускаємо чат-бот», — зазначив міський голова.

За його словами, пройшовши просту реєстрацію, харків’яни зможуть дізнатися, наскільки постраждало їхнє житло, чи є у будинку електрика, вода, газ, чи зруйновані цокольний поверх, вхідні групи, і, зважаючи на отримані дані, ухвалити для себе виважене рішення про повернення в місто.

Мер Харкова повідомив, що за час війни ворог зруйнував понад 2 тис. житлових будинків, 500 з яких не підлягають відновленню. Крім того, обстріли продовжуються, і руйнування настільки глобальні, що в місті не встигли обстежити всі будівлі.

Тому, якщо якийсь будинок ще не обстежили, особа отримає повідомлення, що інформація щодо її житла відсутня. У такому випадку потрібно буде почекати кілька днів і знову запросити інформацію в чат-боті.

Також міський голова повідомив, що незабаром запрацює телефон для тих, хто з різних причин не зможе скористатися чат-ботом. Про початок його роботи повідомлять додатково.

Ігор Терехов підкреслив, що місто відбудують, і всі, хто втратили домівку, отримають найсучасніше та найкомфортабельніше житло.

Адреса чат-бота: https://t.me/tviyDimKharkivBot.

У його створенні на волонтерських засадах міській раді допомогли IT-компанії «Sigma Software» та «Ideasoft».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: