Диспетчерська служба «Теплових мереж» працює цілодобово у бомбосховищі

18:53  |  11.11.2022
Диспетчерська служба «Теплових мереж» працює цілодобово у бомбосховищі

Фото: city.kharkov.ua

Центральна диспетчерська служба КП «Харківські теплові мережі» відтепер цілодобово працює у бомбосховищі. Як повідомили на підприємстві, у приміщеннях бомбосховища, яке існувало як додаткове ще за радянських часів, зробили ремонт і провели технічне переоснащення самої служби.

Зокрема, ще влітку там замінили підлогу, повністю поштукатурили та пофарбували стіни, відновили роботу вентиляції та провели центральне опалення, замінили усі комунікації, провели зв’язок та інтернет, а також відремонтували санвузли й всі додаткові приміщення, необхідні для нормальної життєдіяльності персоналу.

Наразі триває поступове впровадження нового програмно-технічного комплексу управління мережами. Зокрема, у машинному залі вже встановлені камери спостереження. За словами заступника директора технічного ХТМ Олексія Луки, це дозволять персоналу станції керувати котлами та турбінами із безпечного місця. Усі датчики будуть виводитися на монітор комп’ютера.

«З огляду на особливості війни, коли об’єкти енергетичної інфраструктури постійно знаходяться у зоні небезпеки, а харківські теплоенергетики вже традиційно дев’ятий місяць поспіль працюють за графіком 24/7, керівництво комунального підприємства намагається максимально убезпечити персонал ТЕЦ та котелень і мінімізувати ризики, пов’язані із цілодобовим графіком роботи», — зазначили у ХТМ.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: