Директор зруйнованої окупантами школи у Харкові вручив золоту медаль випускниці

19:44  |  04.07.2022
Директор зруйнованої окупантами школи у Харкові вручив золоту медаль випускниці

Фото: suspilne.media

Випускниці Харківської спеціалізованої школи №62 Дар’ї Багінській вручили золоту медаль за відмінне навчання. До школи у селищі П’ятихатки, яке перебуває під російськими обстрілами від початку вторгнення рф в Україну, дівчина в цілях безпеки прийшла у касці та бронежилеті. Про це повідомляє «Суспільне».

Золоту медаль відмінниці вручив директор школи Олександр Гряник. Керівник закладу розповів, що родина Дар’ї живе у селищі Лісне, яке теж піддається обстрілам з боку окупантів, батько служить.

«Селище Лісне — це практично сіра зона, поруч з нашим мікрорайоном П’ятихатки. Вони їхали туди з мамою і батьком і на хвилинку заскочили до нас», — розповів Гряник.

«Атестат мама отримувала у 4 ліцеї тиждень тому, документи там, тому що наша школа, як то кажуть, на лінії вогню. Дівчина захотіла особисто отримати медаль. Вона зателефонувала, а я думаю: ну раз така справа, не просто ж десь в коридорі вручати? Тому ми на вході будівлі початкової школи. Десяти хвилин мені вистачило, аби вдягти вишиванку, має ж бути хоч якась урочистість», — описав подію директор школи.

Крім Дар’ї, золоті медалі в цьому випуску отримали ще двоє учнів 62-ї школи. Один випускник став срібним медалістом. Ці діти зараз перебувають за межами Харкова, на них чекають медалі, розповів директор закладу.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: