ДБР повідомило про підозру зрадниці з Ізюма, яка «здавала» окупантам табельну зброєю місцевих правоохоронців

14:31  |  31.05.2023
ДБР повідомило про підозру зрадниці з Ізюма, яка «здавала» окупантам табельну зброєю місцевих правоохоронців

Фото: dbr.gov.ua

Працівники ДБР повідомили про підозру колишній працівниці правоохоронного органу з Ізюма на Харківщині. Жінка перейшла на бік ворога, почала служити в місцевій «народній міліції» окупантів та вишукувала табельну зброю у своїх колишніх колег. Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

Прислужувати окупантам зрадниця почала в березні 2022 року. Вона передала агресорам важливу інформацію про місцевих правоохоронців та наявність у них табельної зброї.

Загарбники почали вишукувати всіх хто мав або має відношення до української правоохоронної системи. На такі рейди нерідко виїжджала й сама зрадниця. Вона вимагала переходити правоохоронців на сторону ворога, а також не чинити опору і віддати табельну зброю.

Також, у місцевій черговій частині «народної міліції» вона приймала і реєструвала повідомлення про надзвичайні події, а також відповідала за організацію взаємодії карального відділку з іншими підрозділами окупаційної адміністрації рф.

Перед звільненням Ізюму разом з іншим зрадниками втекла до рф. Вона заочно підозрюється у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: