Частину харківського екопарку планують відкрити для відвідувачів у червні

12:23  |  29.03.2023
Частину харківського екопарку планують відкрити для відвідувачів у червні

Фото: suspilne.media

До кінця весни у «Фельдман Екопарку» планують розмінувати та привести до ладу «Долину альпак», аби її могли відвідати жителі Харкова та області. Про це розповів засновник екопарку Олександр Фельдман, — повідомляє «Суспільне».

«Екопарк дуже замінований, величезна кількість снарядів знайдена, їх витягли. Попереду велика робота. Але до 1 червня ми взяли на себе обов’язок. У нас є альпакова ферма — це на іншому боці траси. Ми розмінуємо її, і повернемо туди наших тварин. І вже для дітей, для харків’ян буде все відкрито», — заявив Фельдман.

Він також додав, що складність розмінування комплексу пов’язана із пошкодженими деревами.

«Постраждало багато дерев, які падали на вольєри. Складність у тому, щоб дерево підняти й зрозуміти — заміноване воно чи ні. Щойно дерева приберуть і розмінування пройде, ми почнемо активно відновлювати парк», — додав засновник екопарку.

За словами Олександра Фельдмана, багато російських мін залишилось на деревах.

«Місце, де сапери пройшли, і нічого там немає, знову знайшли міну. Вона впала з дерева чи з кущів», — каже власник комплексу.

«Там, де вольєр людиноподібних мавп, лежить величезна протитанкова міна. Навіть сапери не знають, що з цим робити. Підірвати – ми втратимо ще одну будівлю. А витягти її — дуже небезпечно, і таких речей багато, — каже Фельдман.

«Фельдман Екопарк» планує відновити безплатні автобуси, які довозитимуть людей до екопарку з майдану Свободи.

«Ми постараємося повернути не тільки альпак, а й інших тварин. Буде мініпарк», — говорить Фельдман.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: