
Фото: t.me/prokuratura_kharkiv
У Харкові правоохоронці викрили 28-річного бармена місцевого кафе, який організував схему незаконної втечі з України для військовозобов’язаного чоловіка. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
У лютому 2026 року він запропонував знайомому покинути країну поза межами встановлених пунктів пропуску. Під час особистих зустрічей ділок повідомив деталі. Спочатку чоловіка мали довезти до Києва, а звідти — через кордон до Румунії. Уже там він мав піти до відділу поліції і написати заяву про надання статусу біженця.
Вартість такого «трансферу» харків’янин оцінив у 17 000 доларів США. Водночас обіцяв, що проблем із прикордонниками не виникне, запевняючи про наявність «домовленості».
Після отримання обумовленої суми коштів правоохоронці затримали ділка у Харкові у порядку ст. 208 КПК України.
За процесуального керівництва Слобідської окружної прокуратури Харкова йому повідомлено про підозру за фактами:
За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Комментирование закрыто.