«Піккардійська Терція»

  • 09 ноября
  • 19:00
  • Цена
    110-600 грн

9 листопада відбудеться найочікуванійший акапельній концерт у Харкові!

На прохання шанувальників «Піккардійської терції»,які не встигли завчасно отримати квитки на аншлаговий концерт у березні цього року, піккардійці їдуть до Харкова!

«Нове та Найкраще»-девіз нової зустрічі музикантів із харків’янами! У цей чарівний вечір атмосфера добра, любові та романтики пануватиме у серці кожного слухача!

«Піккардійська Терція» — унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А цими днями «піккардійці» (Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом.

У репертуарі «Піккардійської Терції» — понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди — Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Подаруйте собі свято!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию «Піккардійська Терція», смотрите также:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: