Депутат партии Порошенко попросил прощения за русский язык на сессии областного совета

17:35  |  04.03.2021
Депутат партии Порошенко попросил прощения за русский язык на сессии областного совета

Фото: Александр Дорошенко/Facebook

Депутат Харьковского облсовета от «Европейской солидарности» Александр Дорошенко говорит, что с трибуны выступал впервые, разволновался и поэтому выступал на русском языке. Об этом Дорошенко написал на своей странице в Facebook.

«Я як депутат сумлінно готуюся до кожної сесії, до кожного засідання постійної комісії. Майже жодного з них я не пропустив як в цій каденції, так і в попередній. Сьогодні у своєму виступі я хотів наголосити на відсутності реальної підтримки агровиробникам та фермерам. Кажу відверто — з трибуни я виступав вперше. Розхвилювався, тому виступав російською мовою і не зміг донести свою думку українською, хоча до того, виступаючи з місця, завжди доносив свою позицію українською», — написал Дорошенко.

Дорошенко пишет, что хочет извинится перед общественностью и коллегами по фракции.

«Моя реакція на зауваження колег мала бути іншою. Переконаний, що надалі у публічній площині буду вживати виключно українську мову і докладати всіх зусиль для її розвитку. Буду відвертий: я, як і переважна більшість харків’ян, в побуті є російськомовним. Я розумію, що це жодним чином не виправдовує цей інцидент. Скоріше навпаки. Ми як депутати маємо демонструвати приклад вжитку та популяризації державної мови, насамперед у Харкові. Як депутат буду і далі працювати над розширенням українського простору на Слобожанщині», — написал депутат.

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что 4 марта во время внеочередной сессии Харьковского областного совета депутат от «Европейской солидарности» Александр Дорошенко проигнорировал закон о государственном языке и вопреки замечаниям вел свое выступление на русском языке.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: