На Харківському напрямку росіяни атакували 3 рази, на Куп’янському Сили оборони відбили 5 штурмів окупантів — Генштаб ЗСУ

16:34  |  13.06.2025
На Харківському напрямку росіяни атакували 3 рази, на Куп’янському Сили оборони відбили 5 штурмів окупантів - Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На даний час ворог 113 разів атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Лиманському, Покровському, Новопавлівському та Курському напрямках. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Від російських артилерійських обстрілів постраждали прикордонні райони нашої країни, зокрема населені пункти Студенок, Біла Береза, Тур’я, Олександрівка Сумської області; Клюси та Ясна Поляна Чернігівської області.

На Харківському напрямку ворог намагається просунутися до позицій наших захисників у районі Вовчанська та Кам’янки. Одну атаку відбито, два боєзіткнення тривають. Авіація противника завдала удару КАБами по населеному пункту Скорики.

Противник з початку доби п’ять разів атакував на Куп’янському напрямку поблизу Степової Новоселівки, Нової Кругляківки та в бік Новоплатонівки. На даний час точиться бій.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: