ФК “Харків” досяг домовленості щодо використання арени “Лівий Берег”, яка відповідає всім вимогам для проведення офіційних матчів УПЛ та Кубка України. Про це повідомили в пресслужбі клуба.
“Харків” висловлює щиру подяку ФК “Полісся” за можливість проводити домашні матчі минулого сезону на стадіоні в Житомирі. Клуб цінує підтримку та співпрацю, які дозволили команді стабільно виступати в непростих умовах”, – йдеться в повідомленні.
Про дати матчів, старт продажу квитків, абонементів та іншу інформацію для вболівальників буде повідомлено додатково.
Комментирование закрыто.