У Безлюдівці на Харківщині тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи оштрафували на 8500 гривень за проведення занять російською мовою. Це вже другий штраф чоловіка за аналогічне порушення.
Під час перевірки представниця Уповноваженої із захисту державної мови Вікторія Вітер підтвердила порушення.
Уперше чоловіка покарали в листопаді 2025 року. Через повторне порушення йому призначено штраф у розмірі 8500 гривень.
Комментирование закрыто.