Фото: hk.npu.gov.ua
Поліцейські повідомили про підозру екс-директору комунального підприємства Харківської міської ради у недостовірному декларуванні активів на суму 4 294 880 гривень. У щорічній декларації за 2023 рік посадовець умисно не зазначив нерухомість та два розкішних автомобілі, які перебували в його користуванні.
На той час директор спеціалізованого комунального підприємства міської ради не вказав у декларації садовий будинок та дві земельні ділянки. Крім того, з документа відсутня інформація про Porsche Cayenne 2013 року та Mercedes-Benz CL63 AMG.

Фото: hk.npu.gov.ua

Фото: hk.npu.gov.ua
За даними слідства, транспортні засоби були в користуванні посадовця, однак оформлені на інших осіб — серед них мати дружини.
6 травня експосадовцю оголосили про підозру за частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України — декларування недостовірної інформації. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Харківська обласна прокуратура.
Досудове розслідування триває.
Комментирование закрыто.