У рамках масштабної спеціальної операції поліцейські Харківщини вилучили наркозасоби на суму понад 6,6 млн гривень (відео)

10:53  |  19.02.2026
Поліція Харківщини вилучила наркотики вартістю 6,6 млн гривень у операції «Рубікон»

Фото: hk.npu.gov.ua

У рамках спеціальної операції «Рубікон» поліцейські Харківської області провели близько 30 санкціонованих обшуків. Правоохоронці вилучили наркозасоби вартістю понад 6,6 млн гривень за ціною чорного ринку.

До операції залучилися оперативники ГУНП в Харківській області, управління боротьби з наркозлочинністю, слідчі, кінологи та спецпідрозділи.

Поліцейські вилучили майже 8 кілограмів психотропної речовини PVP, понад 3 кілограми канабісу, пів кілограма макової соломки та амфетаміну, 150 пігулок МДМА, близько 150 пігулок метадону та метафіну, гашиш. Також знайдені засоби для пакування, ваги та інші докази злочинної діяльності.

За результатами слідчих дій затримано дев’ятьох осіб у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Деяким вже повідомлено про підозру та вручене клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі дії проводилися за ст. 307 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter