В Чугуєві в ДТП загинула 69-річна жінка (фото)

12:05  |  22.01.2026
ДТП на Чугуївщині: 69-річна пасажирка загинула в зіткненні на автодорозі Київ-Харків-Довжанський

Фото: hk.npu.gov.ua

21 січня на автодорозі Київ-Харків-Довжанський у Чугуєві 71-річний водій Subaru допустив зіткнення з вантажівкою DAF. Унаслідок аварії 69-річна пасажирка легковика загинула, а водій був госпіталізований. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Смертельна аварія сталася 21 січня близько 14:40. За даними поліції Харківської області, 71-річний водій автомобіля Subaru допустив зіткнення з вантажівкою DAF, якою керував 47-річний мешканець Дніпропетровської області.

ДТП на Чугуївщині: 69-річна пасажирка загинула в зіткненні на автодорозі Київ-Харків-Довжанський

Фото: hk.npu.gov.ua

Від отриманих травм 69-річна пасажирка Subaru загинула на місці події. Водій легковика зазнав тілесних ушкоджень і був госпіталізований. На місці працювали поліцейські та працівники екстрених служб.

За цим фактом поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожного руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Слідство триває.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter