У районі Бологівки Харківської області російські окупаційні війська перетнули державний кордон України. Про це повідомив засновник спецпідрозділу Kraken Костянтин Немічев.
Військовий зазначив, що вздовж частини лінії кордону існує “буферна зона” близько 5 кілометрів, де немає постійної присутності ані ЗСУ, ані окупантів. Саме цим активно користується росія.
Крім того, Немічев повідомив, що росіяни нещодавно трохи просунулись у Вовчанську. За його словами, в планах росіян є задум з’єднати угрупування у Вовчанську та Дворічній.
«Якщо противнику не вдасться взяти Куп’янськ, він, найімовірніше, переключить свої сили саме на цей напрям. Потрібно діяти та зміцнювати оборону, поки ще є час», — наголосив Немічев.
У 16-му армійському корпусі ЗСУ раніше спростували заяви російських загарбників про захоплення 70% Вовчанська. За їхньою інформацією, деякі російські підрозділи майже втратили боєздатність.