Росіяни вдарили з авіації по Золочеву: постраждали пʼять мирних мешканців

13:21  |  21.02.2025
Росіяни вдарили з авіації по Золочеву: постраждали пʼять мирних мешканців

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

За процесуального керівництва Богодухівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, 21 лютого близько 11:00 росіяни вчергове завдали авіаційний удар по селищу Золочів Богодухівського району.

КАБ влучив у дорогу неподалік приватного житлового сектору. Зайнявся автомобіль. Пошкоджено щонайменше шість житлових будинків, будівлю Центру зайнятості, енерго- та газомережі. Ще два приватних домоволодіння зруйновано повністю.

Отримали поранення та зазнали гострої реакції на стрес двоє чоловіків та троє жінок.

Прокурори та слідчі поліції вживають всіх можливих та належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених росіянами.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: