Надавав розпорядження щодо знищення української літератури: в Ізюмському районі викрили чоловіка у колабораційній діяльності

16:00  |  30.11.2023
Надавав розпорядження щодо знищення української літератури: в Ізюмському районі викрили чоловіка у колабораційній діяльності

Фото: hk.npu.gov.ua

54-річний мешканець села Підлиман пішов на співпрацю з окупантами та був призначений на посаду «помічника начальника (с. Вище Солоне) Борівського територіального управління тимчасової цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.

На посаді зловмисник перебував з червня по жовтень минулого року. Чоловік виконував покладені на управління завдання та реалізовував управлінські рішення, проводив наради керівників відділів окупаційної влади.

Він надавав розпорядження щодо знищення української літератури та готувався до відкриття шкіл за стандартами рф.

Крім того, він закликав підприємців перереєструватися за стандартами рф та здійснювати продаж товарів у магазинах за рублі, а також вирішував питання щодо передачі земельних ділянок у власність.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

21 листопада слідчі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури заочно повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: