Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 13 квітня

10:43  |  13.04.2023
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 13 квітня

Фото: kharkivoda.gov.ua

Минулої доби ворог масовано обстрілював населені пункти Харківського, Куп’янського, Чугуївського та Богодухівського районів. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За оновленими даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, внаслідок обстрілів смт Дворічна Куп’янського району загинув 71-річний чоловік, а чоловік 75 років отримав серйозні поранення та помер у лікарні. Жінка 63 років була госпіталізована з вибуховими травмами.

У селі Сотницький Козачок Богодухівського району пошкоджено 2 приватні будинки. В селі Івашки — приватний будинок та трактор.

У селі Кучерівка Куп’янського району пошкоджено приватне домоволодіння, сталася пожежа.

Через обстріли села Гатище Чугуївського району пошкоджено будівлю закладу освіти.

Триває розмінування. За добу піротехніки знешкодили 117 вибухонебезпечних предметів.

«На лінії зіткнення наші захисники надійно тримають позиції та завдають ворогу відчутних втрат. Віримо в ЗСУ та Перемогу України!», – наголосив Олег Синєгубов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: