Підтримували ворога і вступили до так званої «Народної міліції» під час окупації міста Ізюм: двох експоліцейських судитимуть за держзраду

15:14  |  01.03.2023
Підтримували ворога і вступили до так званої «Народної міліції» під час окупації міста Ізюм: двох експоліцейських судитимуть за держзраду

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх співробітниць поліції за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, під час окупації міста Ізюм дві колишні поліцейські перейшли на бік ворога та обійняли посади «слідчих» у так званій «Народній міліції».

Допомагаючи окупантам, обвинувачені вказували військовослужбовцям рф на місця розташування Ізюмської окружної прокуратури Харківської області та інших адміністративних будівель.

До повноважень «правоохоронниць» входило патрулювання території міста та проведення слідчих дій за законодавством росії. У вересні минулого року одну з «правоохоронниць», 24-річну жінку, було затримано. Наразі вона перебуває під вартою.

Інша «народна міліціонерка», 32-річна жінка, переховується від слідства — її судитимуть заочно.

Справи розглядатимуть у Ленінському районному суді Харкова.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічного позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: