Презентація книги Юлії Ілюхи «Неболови»

  • 04 октября
  • 18:30

Коли: 4 жовтня о 18.30.

Де: Книгаря Є (Сумська, 3)

Хто тримає небо над нами? Волонтерка АТО та володарка відзнаки Президента до 25-річчя незалежності України Юлія Ілюха презентує дебютну книгу «Неболови».

Видавництво “Vivat” та Книгарня «Є» запрошують на презентацію дебютної книжки Юлії Ілюхи «Неболови», яка відбудеться 04 жовтня о 18:30 у приміщенні Книгарні «Є» (вул. Сумська, 3).

“Неболови” — це збірка проникливих новел, яка говорить голосом Харківщини. На сторінках ви знайдете бійця добровольчого батальйону, бабусю, що живе одна на хуторі, та багатьох інших. Її герої мешкають серед нас, проживають свої болючі й чесні історії та тримають наше небо.

Ще до виходу книга отримала схвальні відгуки від знаних майстрів та майстринь свого діла. Як каже письменниця Галина Вдовиченко:

“Знайомство з прозою харків`янки Юлії Ілюхи — це ніщо інше, як відкриття нового імені в сучасній українській літературі. Свіжа, емоційна проза, прониклива інтонація оповіді, відчутний післясмак, що залишають ці оповідання, свідчать про помітний початок творчого шляху талановитої авторки.”

Які ці історії простих людей? Тих, хто міняє напрямок розвитку міста. Тих, хто шукає нові символи Харкова, створює нове інформаційне поле. Тих, хто знає, що Харків — справжнє українське місто. Юлія Ілюха відчуває, з якої матерії складається сьогодення нашого міста та області, бо сама народилася в селі на Харківщині. Зараз письменниця займає активну громадську позицію та є волонтеркою АТО, за що отримала відзнаку Президента України ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Продаж перших примірників видання розпочався на “Форумі видавців” у Львові, а усі бажаючи зможуть придбати книгу під час презентації.

“Неболови” з їх історіями стають на стільки близькими, що здається можливо зустріти їх на вулиці. А можливо ві їх вже зустрічали?

Юлія Ілюха – українська письменниця, журналіст, волонтерка АТО. З 2005 року працювала журналістом у друкованих виданнях та на телебаченні. Друкувалася у «Літературній Україні», журналах «Дніпро», «Березіль», «Кур’єр Кривбасу», збірці письменників Харкова та Львова «Потяг 111». Неодноразовий лауреат обласного літературного конкурсу ім. О. С. Масельського у номінації «Проза». Фіналіст першого книжкового пітчингу «Книголав» від 1+1.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Презентація книги Юлії Ілюхи «Неболови», смотрите также:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: