Проект Артерия

Проект «Артерія»

Ідея спільного музично-літературного проекту «ARTЕРІЯ» народилася під час волонтерських поїздок на виступи в зону АТО та об’єднала відомого київського поета, телеведучого і спортивного коментатора Дмитра Лазуткіна та харківського композитора і виконавця Бориса Севастьянова.

Цей проект — сміливе поєднання поезії з музикою, яке не обмежується лише читаннями, мелодекламаціями та піснями. Це завжди потужний енергетичний вибух емоцій. «ARTЕРІЯ» не має чітких тематичних рамок і саме тому вирізняється своєю драйвовістю. Ви почуєте як інтимну лірику у супроводі ніжних фортепіанних мелодій, так і потужні соціальні тексти з епічним симфо-рок звучанням.

Влітку 2017 року проект «ARTЕРІЯ» був успішно представлений на кількох українських фестивалях, зокрема «Гайдафест» (Черкаси), «Дорога на Схід» (Ізюм), «Шіді Ріді Fest» (Умань) та «Кропивницький 2017», «Lуtavrу» (Чернигів), а у 2018 на фестивалях «Ї» (Тернопіль), «Книжковий Арсенал» (Київ), «Книжковий форум» (Львів) а також на врученні премії «Коронація слова» (Київ).
СКЛАД

Дмитро Лазуткін, вокал
Борис Севастьянов, вокал, фортепіано
Євген Андрєєв, гітара, вокал
Денис Бевз, труба

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Проект Артерия, смотрите также:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: