Без обмежень

  • 13 октября
  • 21:00
Арт-Клуб «Корова» Харьков, ул. Ярослава Мудрого, 37

13 жовтня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють концерт в місті Харків, у легендарному арт-клубі Корова. Минулий виступ  Минулого року виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в Харкові запам’ятався багатьом, в першу чергу – своєю щирістю та ліричними емоційними піснями. Час не стоїть на місці і гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ невпинно рухається вперед. Зараз активно йде робота над новою програмою. І саме на концертах в осінньому турі можна буде вперше почути нові пісні з майбутнього альбому, що має вийти навесні наступного року.
Ця осінь стала для гурту бурхливою і насиченою подіями — нове відео, презентація першого синглу «5хвилин» з майбутнього альбому, участь у популярному шоу «Х-фактор» на каналі СТБ та великий тур Україною.

А тим часом триває осінній тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. В гастрольному розкладі гурту — 10 міст України.
Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. Хочете перевірити на що здатні ці хлопці? Тоді, не зволікайте, беріть друзів та сміливо прямуйте на концерт!

Найближчі концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
13.10 – Харків, арт-клуб Корова
14.10 – Дніпро, паб Махно
15.10 – Кам’янське, Art House
20.10 – Київ, DockerPub
27.10 – Івано-Франківськ, PanoramaPub
28.10 – Львів, PicassoClub
29.10 – Тернопіль, Хмільне Щастя

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Без обмежень, смотрите также: